Інтеграція сервісу Автоменеджер з платформою Prom.ua

Про те, як швидко зв'язати Автоменеджер і свій майданчик на Prom-Ua, налаштувати регулярне вивантаження товарів з цінами і залишками автоматично, без ручної роботи.

Интеграция Автоменеджера с Prom-Ua

Не будемо зараз дискутувати, наскільки було б корисно для бізнесу мати лише тільки свій інтернет-магазин або ж публікуватися додатково на популярних порталах типу Prom.ua або Allbiz. Так чи інакше Prom.ua є цілком відчутним джерелом замовлень. На слуху такі цифри, як 20-50% обсягу продажів приносить Prom.ua. Головне вміло і швидко запустити процеси в роботу.

Самий трудомісткий і складний процес це наповнення товарної бази. Адже кожен товар повинен мати не тільки правильне найменування, а й характеристики і фотографії. Без цього ймовірність покупки продукту вашим відвідувачем сильно зменшується. А без характеристик відвідувач не зможе відфільтрувати і швидко вибрати відповідні для свого автомобіля шини.

Отже, питання обробки прайсів постачальників, зіставлення їх цін і підбору оптимального постачальника Автоменеджер успішно вирішує. Також з Автоменеджером ви отримаєте правильні роздрібні ціни і наявність товарів. Це все з урахуванням ваших логістичних витрат і рівня маржинальністи окремих брендів і постачальників. Тепер залишається тільки регулярно вивантажувати ці дані для Prom.ua. Цим зараз і займемося.

Для початку інтеграції вам вже треба мати свій кабінет в сервісі Автоменеджер і аккаунт на Prom-Ua. У своєму кабінеті Автоменеджера слід переконатися, що формуються роздрібні ціни на товари дійсно правильні і відповідають вашим критеріям торгівлі. Якщо це не так - запросите зміна правил в техпідтримку Автоменеджера.

Настройки импорта на prom-ua

Заходимо в кабінет Prom-Ua і вибираємо розділ "Товари і послуги" - меню "Імпорт товарів". Вибираємо варіант "Імпортувати за допомогою посилання" і бачимо поле для введення URL.


АМ - заходим в настройки профиля

Щоб внести сюди значення - переходимо до свого кабінету на Автоменеджері. У правому верхньому куті на вашому профілі в випадаючому меню вибираємо розділ "Налаштування".


Файл выгрузки YML из Автоменеджера

У з'явившомуся екрані вибираємо розділ "Магазини". У рядку вашого магазину бачимо адресу вашого магазину або майданчика на Prom-Ua і посилання на файл YML. Увага, якщо у вас в розділі "Магазини" відсутній рядок вивантаження - зробіть запит в техпідтримку Автоменеджера. Отже, ось це посилання YML треба скопіювати за допомогою правого кліка миші і вставити в поле URL в налаштуваннях імпорту Prom-Ua.


Настройки импорта на prom-ua - детали

Потім на Prom-Ua слід встановити відповідні для вас налаштування. Це індивідуально для кожного бізнесу. Ми лише рекомендуємо для розділу "Відзначити продукти яких немає в файлі як" - встановити варіант "Немає в наявності". Це означає, що відсутній товар в вивантаженні Автоменеджера раніше був і тепер його немає. Він тимчасово буде позначений, як відсутній. А при появі його в наступному вивантаженні йому буде повернуто нормальний статус.


Файл поставлен в очередь на проверку

Після перевірки налаштувань натискаємо кнопочку "Імпортувати" і ваше вивантаження буде поставлено в чергу на перевірку. Залежно від кількості товарів час на перевірку може виявитися досить чималим. Якщо ви не дочекаєтеся закінчення перевірки і зайдете в кабінеті Prom-Ua заново в розділ імпорту - ви побачите повідомлення, що файл перевірений.


Файл поставлен в очередь на импортирование

Тепер натискаємо кнопку "Імпортувати всі позиції" і отримуємо сповіщення, що файл поставлений в чергу на імпортування. І ось це вже дійсно надовго. Може бути навіть кілька годин. Prom-Ua спочатку імпортує товари, а потім ще завантажує картинки до товарів.


Prom-ua добавлено позиций

Після закінчення процесу ви побачите, що товари додані. При цьому варто враховувати ваш пакет послуг і кількість допустимих позицій товарів на Prom-Ua.


Управление группами Prom-Ua

Далі треба налаштувати ваші групи товарів на Prom-Ua в розділі "Товари і послуги" - "Управління товарами" - "Управління товарами і групами". Відредагувати місцеположення цих груп. Ми рекомендуємо їх розміщувати, як "Коренева група". Внести для груп, заголовок, опис і ключові слова.


Товар на сайте

Слід враховувати, що всі зміни, вироблені в кабінеті Prom-Ua з'являються на самому майданчику Prom-Ua або вашому сайті з помітним запізненням. Отже через деякий час ваш сайт буде наповнений товарами з фотографіями. 


Товар с характеристиками

Для кожного товару встановлені характеристики. За характеристиками можна налаштувати фільтрацію товарів Prom-Ua - для цього буде потрібно придбати Преміум дизайн.


Получен заказ на prom-ua

Отже, з цього моменту ви будете отримувати замовлення. Можете навіть виконати собі тестове замовлення самостійно. В результаті ви отримаєте повідомлення на свою електронну пошту і в розділі "Замовлення" кабінету Prom-Ua побачите список замовлень для обробки.


Подбор товара на Автоменеджере

Варто не затягувати і негайно зв'язатися з покупцем. Однак перед цим треба трохи підготуватися і відкрити кабінет Автоменеджера з замовленим товаром. Ви отримаєте перед очима всю картину і постачальників для цього товару. Уточніть його рік випуску і країну виготовлення. Тепер можна телефонувати з замовником і погоджувати деталі з доставки та оплати.


На відеоролику ви можете подивитися вживу весь процес інтеграції сервісу Автоменеджер з майданчиком Prom-Ua.